Schowane zdjęcie ślubne

Rodzina zawsze powinna trzymać się razem. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak jest, a wynika to najczęściej z tego, że dziecko nic nie wie na temat własnego ojca. Tak działo się w jednej z opolskich rodzin, która w czasie świat postanowiła spotkać się przy świątecznym stole.

Mało osób zdawało sobie zdawało sobie jednak sprawę z tego, że ukochana babcia może skrywać jakąś rodzinną tajemnice. Wszystko jednak się wydało, ponieważ mała dziewczyna, nudząc się w czasie rozmowy dorosłych, postanowiła pogrzebać w babcinych skarbach. Zawsze znajdowała coś ciekawego i tym razem babciny skarbiec ją nie zawiódł. Znalazła zdjęcie ślubne, na którym znajdowała się kobieta w białej sukni oraz mężczyzna w ciemnym garniturze. Dziewczynka nie wiedziała, kto znajduje się na zdjęciu, dlatego postanowiła zanieść je do swojej mamy Anny.

Wyjawiona tajemnica

Anna bardzo się zdziwiła, ponieważ na zdjęciu znajdowała się jej mama, a więc babcia jej córki, która znalazła zdjęcie ślubne. Kobieta jednak nie rozpoznawała mężczyzny, który znajdował się na fotografii. W końcu babcia dowiedziała się o znalezionym zdjęciu. Początkowo nie chciała wyznać prawdy, ale pod wpływem nacisku rodziny zdecydowała się na odsłonięcie swojej tajemnicy.

Okazało się, że kilka miesięcy po ślubie z mężczyzną z fotografii zaszła w ciążę, a jej mąż musiał iść na front, na którym zginął. Ona została wtedy samotną matką, którą na szczęście zaopiekował się pan Antonii. Mężczyzna, którego do tej pory Anna uważała za swojego prawdziwego ojca. Dotąd kobieta myślała, że jej tata oraz siostry są jej jedyną rodziną. Skrywane zdjęcie ślubne udowodniło, że prawda czasem jest chowana przez najbliższe sercu osoby.